Krūza akcijas

Krūza ikmēneša avīze Jūlijs 2023

Par Krūza

SIA KRŪZA’ ir viens no vadošajiem būvmateriālu tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā ar vairāk kā 20 gadu pieredzi specializējas mazumtirdzniecībā, vairumtirdzniecībā, objektu, celtnieku un privātpersonu apkalpošanā.

KRŪZA veikali ir Rīgā, Jelgavā un Saldū, piedāvājot plašu profesionālo būvmateriālu un instrumentu klāstu, elektropreces un dārza tehniku, tapetes un flīzes, kā arī laminātu un saimniecības preces, gaismekļus un daudz citus produktus no pasaulē labi pazīstamiem zīmoliem.

KRŪZA veikali piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un izdevīgas atlaižu sistēmas. Sadarbībā ar ražotājiem un piegādātājiem, saviem klientiem katru mēnesi sniedzam ieskatu “Krūza” akciju piedāvājumu avīzē, kurā ikviens, starp simtiem dažādu peču, var atrast jau sen noskatīto preci par ļoti labu cenu!

Krūza veikalu sortiments

Flīzes, tapetes, lamināts, santehnika, krāsas, sausie maisījumi, hermētiķi, elektro instrumenti, celtniecības vates, ģipškartons un profili, celtniecības bloki, putupolistirols, jumta materiāli un daudz kas cits remontam.

Krūza akcijās avize un atlaidēs nevarat atrast atlaidi saviem iecienītākajiem produktiem? Pārbaudiet citu veikalu akcijas bukleti un atklājiet īpašos piedāvājumus top zīmoliem. Iepērcies gudri un ietaupiet naudu ar akcijām un atlaidēm.