Lats akcijas buklets

Lats akcijas buklets, veikals Lats aktuālais akciju buklets. LaTS avīze Iepazīsties ar aktuālajiem akciju piedāvājumiem LaTS veikalos. LaTS akciju avīze periodam. Šajā lapā jūs varat redzēt pašreizējās atlaides, akcijas un izpārdošanas Lats veikalos.

Lats akcijas buklets Novembris 2023

2007.gadā tika dibināta SIA Latvijas tirgotāju savienība, kas apvieno mazos un vidējos Latvijas pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumus ar mērķi samazināt to izmaksas, uzlabot konkurētspēju vietējā tirgū un veikt kopējus mārketinga pasākumus.

Latvijas tirgotāju savienība tās darbības laikā ir izaugusi par lielāko veikalu tīklu Latvijā. Tas viss, pateicoties LaTS biedriem, kuri uzticas mūsu pieredzei, ir gatavi augt kopā ar mums, dalīties padomā un darīt to, kas sanāk vislabāk – būt veikalniekam. Pie mums “Mazs jūtas liels”.

  • Tīklā ir apvienojošies 270 uzņēmumi ar vairāk kā 700 tirdzniecības vietām visā Latvijā
  • Kopējais neto gada apgrozījums LaTS tīklam – vairāk kā 250 milj. EUR
  • Mūsu biznesa ideja – viens var sasniegt daudz, bet visi kopā, vēl vairāk!

Lats akcijas avīze

Pārbaudiet Lats preču cenas un salīdziniet šo preču cenas Lidl, Maxima, Rimi, Lats, Mego, Vesko. Visi jaunākie Lats un citu mazumtirgotāju akciju žurnāli, atlaižu katalogi un akcijas avīzes vienuviet.

Lats akcijas un atlaides pārtikai, dzērieniem, mājsaimniecības precēm, kafijai, kulinārijas un konditorejas izstrādājumiem, augļiem un dārzeņiem, sieram, pienam, maizei, saldējumam, svaigai gaļai, zivīm un jūras veltēm, gaļas un zivju produktiem, ūdenim, sulām, dzērieniem, bezalkoholiskajiem dzērieniem, uzkodas un daudzi citi ikdienas produkti, mājsaimniecības preces, tabakas izstrādājumi, alus, alkoholiskie dzērieni, rotaļlietas, trauki, tekstilizstrādājumi, apģērbi, apavi, kosmētika, smaržas, sadzīves ķīmija, sadzīves tehnika un elektronika, grāmatas un kancelejas preces, automobiļu preces, mājdzīvnieku preces un citas preces.

Atrodiet sev aktuālās akcijas un atlaides Rīgā, Daunavpilī, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Jelgavā.

Jauni akcijas bukleti