Mājai un dārzam ir mazumtirdzniecības tīkls Latvijā, kopš 1991. gada un šobrīd ir plaši augošs uzņēmums ar 16 veikala tīkliem, četrpadsmit Latvijas pilsētās. Mājai un dārzam ir vairāku pazīstamu būvmateriālu ražotāju tiešais izplatītājs, sniedzot plašu spektra preču piedāvājumu ikvienā Mājai un dārzam veikalā.

Mājai un dārzam veikals specializējas dārza, mājsaimniecības preču un būvmateriālu mazumtirdzniecību gan fiziskajiem klientiem, gan juridiskajiem klientiem. Mājai un dārzam mērķis ir piedāvāt saviem klientiem izdevīgas cenas precēm gan mājai, gan dārzam!

Mājai un dārzam akcijas bukleti Latvijā

Akciju bukleti oktobris 2023

Kontakti

Mājai un dārzam veikali Latvijā

Mājai un Dārzam ir plaši augošs veikalu tīkls 17 Latvijas pilsētās, mūsu veikali AIZKRAUKLE ALŪKSNE BALVI BAUSKA CĒSIS DOBELE GULBENE JELGAVA KULDĪGA MADONA OGRE SALDUS SIGULDA TALSI TUKUMS VALKA VENTSPILS

Jauni akcijas bukleti

Nevarat atrast atlaidi saviem iecienītākajiem produktiem? Pārbaudiet citu veikalu akcijas bukleti un atklājiet īpašos piedāvājumus top zīmoliem. Iepērcies gudri un ietaupiet naudu ar akcijām un atlaidēm. TopAkcijas šobrīd apkopo akciju piedāvājumu akciju bukleti no veikaliem Aibe, Elvi, LaTS, Maxima, Mego, Rimi, Top, Vesko, Lidl, Citro, Elvi, Spar, Labais.