Aptieka un aptiekas akcijas un piedāvājumi

Kur meklēt izdevīgus e-aptiekas piedāvājumus? Visas aktīvās un derīgās akcijas, kuponi, atlaides, reklāmas kodi interneta un akcijas bukleti.

Benu aptieka

Benu Aptieka ir aptieku tīkls, kas darbojas Latvijā. Šādas aptiekas parasti piedāvā plašu farmaceitisko produktu klāstu, tostarp recepšu un bezrecepšu medikamentus, veselības un labsajūtas produktus, personīgās higiēnas preces un citus. Pakalpojumi BENU Aptiekās – 24/7 aptieka, Veterinārie produkti, Cukura līmeņa noteikšana, Holesterīna līmeņa noteikšana, Nederīgo medikamentu nodošana, Zāļu izgatavošana, Asinsspiediena mērīšana. Benu Aptieka ir vairākas aptiekas visā Latvijā, tostarp lielākajās pilsētās un apdzīvotās vietās.

Benu Aptieka akcijas buklets.


Euroaptieka

EUROAPTIEKA aptieku tīkls ir zāļu mazumtirdzniecības uzņēmums. Latvijā darbojas 52 EUROAPTIEKA aptieku tīkla aptiekas visos lielākajos valsts reģionos, nodarbinot vairāk nekā 450 darbinieku. Avīze, Akcijas un citi mēneša piedāvājumi.

Euroaptieka akcijas avīze.

Aptieka 1

Aptieka 1 – apvieno 101 lielu un mazu aptieku Rīgā un citās pilsētās, pagastos un ciemos.

Mana Aptieka akcijas avīze.

Apotheka

Apotheka – ietilpst vienā no lielākajām Baltijas valstu farmācijas uzņēmumu grupām Magnum. Ar Apotheka ir plaši pārstāvēta lielākajās pilsētās visā Latvijā. Apotheka zīmolu šobrīd darbojas 114 aptiekas Latvijā – Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Daugavpilī un Rēzeknē. Apotheka piedāvā plašu recepšu un bezrecepšu zāļu, uztura bagātinātāju, medicīnas ierīču, higiēnas preču un ārstniecisko augu tēju klāstu.

Apotheka akcijas avīze.

Aptieku alianse Latvijā aptieku tīkls

Aptieku Alianse

Aptieku alianse Latvijā aptieku tīkls – mēs esam jūsu uzticami veselības aprūpes partneri, kas ir apņēmušies uzlabot Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Aptieku alianse saviem klientiem piedāvājam nepārspējamus piedāvājumus un darām visu iespējamo, piedāvājot bezmaksas pakalpojumus, piemēram, asinsspiediena mērīšanu, cukura līmeņa noteikšanu asinīs un ērtu veidu, kā atbrīvoties no zālēm, kam beidzies derīguma termiņš.

Aptieku alianse akcijas un mēneša piedāvājums

Azeta

AZETA piedāvā augstas kvalitātes produktus veselībai, skaistumam un labsajūtai. AZETA interneta aptiekā Tu vari iegādāties bezrecepšu medikamentus, uztura bagātinātājus un vitamīnus, medicīnas preces, kosmētiku, higiēnas preces, preces mazuļiem, grūtniecēm un jaunajām māmiņām. Turklāt Tu vari iepirkties jebkurā sev ērtā vietā un laikā. AZETA nodrošina farmaceita konsultācijas gan zvanot pa bezmaksas telefona līniju, gan rakstot uz e-pastu vai izmantojot tiešsaistes čatu. Mēs rūpīgi atlasām katru produktu, lai piedāvātu Tev kvalitatīvus un mūsdienīgus produktus veselības un labsajūtas veicināšanai. Mūsu mērķis ir kļūt par vadošo interneta aptieku Latvijā, piedāvājot saviem klientiem plašāko preču klāstu un labāko iepirkšanās pieredzi internetā.

Azeta aptieka akcijas un mēneša piedāvājums

AveMed

AveMed ir pirmais interneta veikals Latvijā, kas tirgo Latvijas farmācijas uzņēmumu produktus. Visi piedāvātie  produkti tiek ražoti tikai no augstākās kvalitātes, sertificētām izejvielām ar augstāko aktīvo vielu daudzumu tajās, tādā veidā nodrošinot produktu efektivitāti un piemērotību ikvienam cilvēkam, ikvienā vecuma grupā, ar visdažādākajām vajadzībām.

Aptiekas akcijas bukleti visi akcijas