Maxima cenu līderi

Maxima Cenu Līderi. Cenu līderi veikalos Maxima. Visos veikalos Maxima izdevīgas cenas zīmolu precēm. Cenas samazinājums līdz pat 66%. Cenu līderis nodrošina samazinātas cenas līdz pat 66%, ar kopējo vidējo cenu samazinājumu kampaņas produktiem 36% apmērā. Nodrošinot ilgtermiņā samazinātu cenu vairāk nekā 800 Latvijā pieprasītiem un iemīļotiem zīmolu produktiem, visās produktu kategorijās, to skaitā pārtikas produkti, higiēnas preces, saimniecības preces un citu ikdienā svarīgāko produktu. Iepazīsties ar visiem piedāvājumiem – Piedāvājums spēkā visos MAXIMA X, XX un XXX veikalos

Maxima akcijās un atlaidēs nevarat atrast atlaidi saviem iecienītākajiem produktiem? Pārbaudiet citu veikalu akcijas bukleti un atklājiet īpašos piedāvājumus top zīmoliem. Iepērcies gudri un ietaupiet naudu ar akcijām un atlaidēm.

Lejuplādēt Maxima akciju bukleti

Maksima akcijas buklets – piedāvājumi neattiecas uz akcijas, SUPERCENA un CENU LĪDERI precēm, kā arī uz precēm, kam ir noteiktas atšķirīgas cenas ar Paldies karti. Preču daudzums ierobežots. Piedāvājums var būt atšķirīgs Maxima X veikalos. * Cena pie preces norādīta ar atlaidi. ** Cena pie preces norādīta bez atlaides.

Jauni akcijas bukleti