Super alko akcijas buklets

Super Alko klientu žurnals Spetembris – Oktobris. SuperAlko sortimentā ir vairāk nekā 4000 dažādu produktu no vīna darītavām, spirta rūpnīcām un alus darītavām visā pasaulē, kur ikviens var atrast sev nepieciešamo.

SuperAlko piedāvājumā Jūs atradīsiet tādus pazīstamus zīmolus kā Hartwall Long Drink Original, Captain Morgan, Bacardi, Beefeater, Jägermeister, Grants, Jameson, Larsen, Meukow, Saku, Heineken, Rekorderlig, Jim Beam, Jack Daniels, Smirnoff, Russian Standard, Vergi vodka, Alecoq Premium , Vana Tallinn, Duas Uvas wines, Gato Negro wines, JP Chenet un simtiem citu.

Par Super alko

SuperAlko ir lielākais veikalu tīkls, kas specializējas alkohola mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā. Mūsu mērķis ir kļūt par visaptveroši attīstītu un augošu uzņēmumu Baltijas un Austrumeiropas reģionā.
Veikalos tiek pārdots plašs dažādu alkoholisko produktu klāsts – kā arī tabakas izstrādājumi un bezalkoholiskie produkti.

Preču pieejamība veikalos var būt ierobežota atbilstoši spēkā esošo normatīvo aktu noteikumiem! Preču daudzums ir ierobežots. Preces var tikt izpārdotas pirms akcijas beigām. Cenas spēkā, kamēr attiecīgā prece ir veikalā. Preču attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Ja akcijas bukletā minētā informācija neatbilst informācijai veikalā, tā ir jāuztver kā drukas kļūda, par pareizo lūdzam uzskatīt veikalā norādīto informāciju.

Super alko un atlaidēs nevarat atrast atlaidi saviem iecienītākajiem produktiem? Pārbaudiet citu veikalu akcijas bukleti un atklājiet īpašos piedāvājumus top zīmoliem. Iepērcies gudri un ietaupiet naudu ar akcijām un atlaidēm.

Jauni akcijas bukleti